ECW-H6124HCC
MFR.Part #
ECW-H6124HCC
JLCPCB Part #
C3797327
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 120nF 630V ±3% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS