ERJ-U12D8452U
MFR.Part #
ERJ-U12D8452U
JLCPCB Part #
C4010858
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS