ERJ-U08F1620V
MFR.Part #
ERJ-U08F1620V
JLCPCB Part #
C4178391
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS