ECW-H16752JVB
MFR.Part #
ECW-H16752JVB
JLCPCB Part #
C3790481
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS