BFC238360222
MFR.Part #
BFC238360222
JLCPCB Part #
C5596946
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS