ERJ-HP6F1203V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1203V
JLCPCB Part #
C4166391
Description
-55℃~+175℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS