ECW-H10752JVB
MFR.Part #
ECW-H10752JVB
JLCPCB Part #
C3802223
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 7.5nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS