ERJ-H2RF2701X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2701X
JLCPCB Part #
C4116613
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS