ECW-H10112JVB
MFR.Part #
ECW-H10112JVB
JLCPCB Part #
C3801431
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1nF 1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS