ERJ-U0XF1370Y
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U0XF1370Y
JLCPCB Part #
C4019144
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 137Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS