ECW-H10912JVB
MFR.Part #
ECW-H10912JVB
JLCPCB Part #
C3783656
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 9.1nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS