ERA-8AHD35R7V
MFR.Part #
ERA-8AHD35R7V
JLCPCB Part #
C20018033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS