ERJ-U14F3011U
MFR.Part #
ERJ-U14F3011U
JLCPCB Part #
C1860586
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS