ECW-FD2J105JB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FD2J105JB
JLCPCB Part #
C3807976
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS