EEU-FK1A821L
MFR.Part #
EEU-FK1A821L
JLCPCB Part #
C5114285
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16.5mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 645mA@120Hz 820uF 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS