ERJ-1GNF3012C
MFR.Part #
ERJ-1GNF3012C
JLCPCB Part #
C2085796
Description
-55℃~+125℃ 30.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS