ERJ-12SF6193U
MFR.Part #
ERJ-12SF6193U
JLCPCB Part #
C4317414
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS