ERA-1AEB8660C
MFR.Part #
ERA-1AEB8660C
JLCPCB Part #
C2132601
Description
-55℃~+155℃ 50mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS