ECW-F6434JLB
MFR.Part #
ECW-F6434JLB
JLCPCB Part #
C3789833
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 430nF 630V ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS