ERJ-U6RD6192V
MFR.Part #
ERJ-U6RD6192V
JLCPCB Part #
C1882377
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS