ECW-F6434HLB
MFR.Part #
ECW-F6434HLB
JLCPCB Part #
C6239379
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 430nF 630V ±3% Plugin,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS