ECW-F4154HL
MFR.Part #
ECW-F4154HL
JLCPCB Part #
C3808944
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 400V ±3% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS