ERJ-U03D80R6V
MFR.Part #
ERJ-U03D80R6V
JLCPCB Part #
C2119345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS