EEA-GA1H6R8B
MFR.Part #
EEA-GA1H6R8B
JLCPCB Part #
C1583617
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35mA@120Hz 50V 5mm 5mm 6.8uF 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS