ECW-H8153HA
MFR.Part #
ECW-H8153HA
JLCPCB Part #
C3809776
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 800V ±3% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS