QXP2G473KRP7FL
MFR.Part #
QXP2G473KRP7FL
JLCPCB Part #
C3788183
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 47nF ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS