ECW-F4105JL
MFR.Part #
ECW-F4105JL
JLCPCB Part #
C3794084
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS