EET-UQ2E271HA
MFR.Part #
EET-UQ2E271HA
JLCPCB Part #
C3724045
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.31A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 250V 25mm 270uF 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS