ERA-6AED6810V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AED6810V
JLCPCB Part #
C20016232
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS