ECQE4105KF
MFR.Part #
ECQE4105KF
JLCPCB Part #
C3779454
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 400V Metallized Polyester ±10% 插件,P=22.5mm Film Capacitors ROHS