ERJ-UP3D3091V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3091V
JLCPCB Part #
C1870011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS