ERJPA2J162X
MFR.Part #
ERJPA2J162X
JLCPCB Part #
C542894
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100V 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS