ECW-H10123RJV
MFR.Part #
ECW-H10123RJV
JLCPCB Part #
C3787741
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12nF 1kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS