ECA-0JM101
MFR.Part #
ECA-0JM101
JLCPCB Part #
C1580416
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 221mA@10kHz 2mm 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS