ECA-0JM101I
MFR.Part #
ECA-0JM101I
JLCPCB Part #
C1591582
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 221mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS