ECQ-U2A272MV
MFR.Part #
ECQ-U2A272MV
JLCPCB Part #
C19460947
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 2.7nF 250V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS