ECQ-UAAF824M
MFR.Part #
ECQ-UAAF824M
JLCPCB Part #
C3298703
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 820nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS