CM1A-D-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
CM1A-D-24V
JLCPCB Part #
C7229819
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15A 15ms 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS