CM1AF-D-24V
MFR.Part #
CM1AF-D-24V
JLCPCB Part #
C1524433
Package
Plugin,15x20mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15A 15ms 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) 插件,15x20mm Automotive Relays ROHS