ERJ-S08J623V
MFR.Part #
ERJ-S08J623V
JLCPCB Part #
C4075156
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS