ERA-1ARC1690C
MFR.Part #
ERA-1ARC1690C
JLCPCB Part #
C19458768
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS