ERA-8AED6341V
MFR.Part #
ERA-8AED6341V
JLCPCB Part #
C20017625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS