ERJ-U1DD91R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DD91R0U
JLCPCB Part #
C3961755
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS