6SEQP82M
MFR.Part #
6SEQP82M
JLCPCB Part #
C1578676
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 2.5mm 45mΩ 6.3V 6.3mm 6mm 82uF 85mA@120Hz Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS