MKS1XTIN-10 DC220
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MKS1XTIN-10 DC220
Description
-25℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 20ms 220V 220V@DC 30ms AgSnIn - Power Relays ROHS