MKS1XTIN-10 AC220
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MKS1XTIN-10 AC220
JLCPCB Part #
C7301704
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 20ms 20ms 220V 220V@DC AgSnIn SOCKETABLE Power Relays ROHS