G3VM-401AY2
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-401AY2
JLCPCB Part #
C6953816
Package
DIP-4
Description
1.5V 100us 120mA 200us 400V 5kV DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS