G3VM-401DY2
MFR.Part #
G3VM-401DY2
JLCPCB Part #
C19844349
Package
SMD-4P
Description
1.5V 100us 120mA 200us 400V 5kV SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS