G3VM-401A
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-401A
JLCPCB Part #
C1558815
Package
DIP-4
Description
1.3V 120mA 18Ω 1ms 1ms 2.5kV 400V One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS