G3VM-601AY2
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-601AY2
JLCPCB Part #
C19844351
Package
DIP-4
Description
1.5V 100us 200us 5kV 600V 90mA DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS